Mrazom sušené ovocie: zdravá pochúťka pre všetkých

Kto by nemal rád čerstvé ovocie? Okrem toho, že je chutné a výživné, je plné výživných látok a vitamínov. Ovocie obsahuje tiež vlákniny a mineráli.

Ovocie je vo všeobecnosti zdraviu prospešné. Ak máte chuť na zdravé ovocie kedykoľvek a kdekoľvek, je to jednoduché.

Mrazom sušené ovocie máte vždy po ruke. Ak máte chuť na obľúbené ovocie alebo si chcete urobiť skvelé fit raňajky či olovrant – mrazom sušené ovocie je zdravá alternatíva. Ovocie je pre vás pripravené kedykoľvek máte chuť!

Mrazené sušené ovocie využíva na konzerváciu lyofilizáciu. Sušenie mrazom odstráni maximálne množstvo vlhkosti z ovocia a zeleniny. To chráni pred množením baktérii a vzniku plesní.

Po pridaní vody sa ovocie vráti do pôvodnej podoby. Sušenie mrazom si nevyžaduje pridávanie akýchkoľvek konzervačných látok, preto je to skutočne zdravý spôsob uchovávania zdravého ovocia a zeleniny.

Mrazom sušené ovocie si obľúbite aj vy. Na výber máte rôzne obľúbené druhy mrazeného ovocia – vyberte si svoje obľúbené, alebo neváhajte vyskúšať nové chute. Mrazom sušené ovocie je zdravý doplnok stravy.

Eshop yummystore.eu má pre vás pripravenú ponuku kvalitných doplnkov zdravej výživy. Vyberiete si nielen spomínané sušené ovocie. V ponuke sú aj iné zdravé potraviny. 

Yummystore.eu má pre vás ponuku aj lyofilizovaného ovocia. Obchodík plný zdravých potravín má pre vás vždy niečo nové, preto sa oplatí sledovať ponuku. Ak ste športovec alebo jednoducho máte radi zdravotný štýl, tento typ zdravých potravín nemôže vo vašom jedálničku chýbať.

Yummystore.eu si obľúbite aj vy!

tristate