Doprajte si skutočne prírodnú slovenskú kozmetiku

Vždy sme snívali o zdravom štýle. Zdravý životný štýl je o celkovom zdravom myslení. Do tejto symbiózy sa radí aj kozmetika. Bežná „komerčná“ kozmetika je vyrábaná podobne benzín či nafta. Je plná chemikálii a pre organizmus nevhodných či až nebezpečných látok.

Aj preto sme sa rozhodli vytvoriť manufaktúru na zdravie. Teda nie úplne doslova, ale snažíme sa v určitej forme zlepšiť zdravie vás a vašej rodiny prostredníctvom najprírodnejšej slovenskej kozmetiky, ktorá je vyrobená z unikátnych – čisto prírodných zložiek. Vypracovali sme recepty, ktoré nám umožňujú vyhnúť sa chemikáliám a ropným zložkám.

Zdravý životný štýl a s tým spojené ľudské postoje sú nielen „trendy“. Sú to rozumnou voľbou vo svete nekonečného konzumu. Zmenili sme vlastný prístup k životu a zo záľuby sa stala činnosť, ktorá aj vám prináša radosť.

Zmeňte aj vy svoj prístup a vyberte si prírodné mydlá, soapfreaks a krémy s najprírodnejším zložením. Rýchlo spoznáte rozdiel v kvalite. Stále viac ľudí sa rozhoduje pre ekologickejšie možnosti starostlivosti o pleť. Chceme vedieť a kontrolovať, čo vkladáme na naše telá. Koža je náš najväčší orgán a všetko, čo sa ho dotkne, sa filtruje cez našu pečeň. Takmer všetky alebo väčšinu domácich mydlových prísad je možné čítať jedným dychom a vy presne viete, ako sa produkt získava, ako sa vyrába a čo absorbuje.

Ručne vyrobené prírodne mydlo sa skladá z rastlinných olej a masiel, ktoré sú výhradne z prírodného zdroja. Rovnako tak sú na prírodnej báze vyrábané aj naše tuhé krémy.

A samozrejme nemôžeme opomenúť našu špecialitku. Tou je MUCUMU – luxusné osvieženie pre vašu pleť v podobe prírodného tuhého krému.

tristate